Anna Neubart PROJEKTY WNĘTRZ
home
 

ARCHITEKTURA WNĘTRZ

- projekty wnętrz mieszkań, apartamentów, domów, loftów
- projekty wnętrz wybranych pomieszczeń, jak np. kuchni, łazienki czy salonu
- modernizacje wnętrz istniejących
- projekty i aranżacja wnętrz obiektów użyteczności publicznej oraz usługowych
- indywidualne projekty mebli
- konsultacje wnętrzarskie i dekoratorskie
- nadzór autorski na miejscu realizacji projektu
- wspólne zakupy z projektantem

MALARSTWO ŚCIENNE

- indywidualne projekty oraz realizacja na zamówienie Klienta.
Realizacje we wnętrzach prywatnych oraz w obiektach użyteczności publicznej. Wykonanie również we współpracy z uzdolnionymi artystami.

 

 

Uważam, że piękno wypływa z pewnej powściągliwości, umiaru, wysublimowania. Moim celem jest świadome projektowanie wnętrz, funkcjonalnych, dopracowanych w szczegółach i niepowtarzalnych; spełniających oczekiwania ich użytkowników. Dążę do budowania ciekawej przestrzeni, spójnej i harmonijnej, o wysokiej estetyce; do tworzenia pięknych i wygodnych, wyjątkowych miejsc do życia.

Projektuję zawsze przez pryzmat osoby, dla której kreuję przestrzeń, jej indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Śledząc najnowsze światowe trendy, równolegle cenię klasykę i dążę do ponadczasowej elegancji. Staram się unikać rozwiązań, które będą aktualne jedynie przez moment, które szybko staną się passé. Nie ograniczam się do jednej stylistyki. Pracuję w dialogu z Klientem, mając na uwadze jego preferencje dotyczące stylu. Stawiam na detal i dodatki, które podkreślają indywidualne cechy projektu oraz upodobania Klienta. Bardzo ważnym elementem jest dla mnie oświetlenie, które oprócz funkcji może stanowić wyrafinowaną ozdobę a wręcz "biżuterię" dla wnętrza, tworzyć wyjątkowy klimat i nastrój. Cenię i szanuję naturę. W swoich projektach staram się proponować i wykorzystywać przede wszystkim naturalne, szlachetne materiały. To dzięki nim, w domu czujemy się dobrze.

Zapraszam !
Anna Neubart
projektant wnętrz, artysta plastyk
ZPAP 2330

 


Firmy z którymi współpracuję: